fbpx
Close

Doha loosiõnne üle ei saa Anett Kontaveit rõõmustada

Anett Kontaveit Dubai turniiril. / Foto: Zumapress/Scanpix

Juba pühapäeval algaval Doha Premier 5 taseme turniiril ei olnud Anett Kontaveidil kaugeltki nii palju loosiõnne kui täna lõppeval Dubai turniiril.

Dohas tuleb Anettil avaringis kokku minna Anastasija Sevastovaga (Läti), kes küll viimasel ajal kuigi heas vormis pole. Kuid ebaõnne ei peitu mitte Anetti avaringi vastases, vaid selles, et teises ringis kohtub kahe naaberriigi mängijate matši võitja maailma teise reketi Simona Halepiga (Rumeenia). Kuna Halep on avaringis vaba, siis pole temast pääsu. Mäletatavasti kaotas Kontaveit Australian Openi veerandfinaalis Halepile 1:6, 1:6.

NB! Kuna Halep turniirist loobus, siis lugege selle kohta uut uudist siit!

Muidugi on vaja enne võita Sevastovat, kelle vastu on Anetti seis 1:1. Kolm ja pool aastat tagasi Bastadi liivaväljakul Kontaveit kaotas kahes setis, aga nende eelmine mäng mullu Indian Wellsis lõppes seisul 5:0 Anetti loobumisvõiduga. Kui loobumine antakse mängu käigus, siis see läheb statistikasse võiduna kirja.

Ent kirjutame Sevastova viimase aja probleemidest pikemalt mängu eelvaates. Esialgu veel pole teada, millal see kohtumine peetakse.

scroll to top