fbpx
Close

Simona Halep jättis Miami turniiri pooleli

– Simona Halep / Foto: AFP/Scanpix

Kolmandana asetatud rumeenlanna Simona Halep Miami turniiri 3. ringis väljakule ei tule ja loobumisvõidu sai temalt Läti tennisist Anastasija Sevastova.

Mitte miski ei ennustanud sellist asjade käiku, sest 2. ringis oli Halep mänginud ja võitnud kolmes setis Caroline Garcia (Prantsusmaa). Isegi mängujärgsel pressikonverentsil rääkis Halep, mida ta Sevastovast arvab ja kuidas mänguks valmistub.

Halep teatas, et loobub õlavigastuse tõttu. Ta peab nüüd loobuma ka paarismängust, kus nad koos sakslanna Angelique Kerberiga olid sepistanud avaringis üllatuse Elise Mertensi (Belgia) ja Arina Sabalenka (Valgevene) võitmisega. “Mul on kahju, et pean turniiri pooleli jätma, aga vigastus ei lase mul mängida sellisel tasemel kui oleksin soovinud. Tulin siia eesmärgiga mängida võimalikult palju mänge ja anda endast parim. Lodoan, et järgmisel aastal olen tagasi tervena,” kirjutas Halep Twitteris, kus ta ka tänas korraldajaid.

Sevastova kohtub 1/8 finaalis Ana Konjuhiga (Horvaatia), kes üllatas 6:4, 2:6, 6:2 Iga Swiatekit (Poola, 15). Seega jõuab veerandfinaali vähemalt üks asetamata mängija.

scroll to top