fbpx
Close

Elena Malõgina ja Alice Robbe jäidki Bratislavas võitmatuks

Elena Malõgina (vasakul) ja Alice Robbe eelmise nädala turniiri võitjatena. / Foto: Internet

Elena Malõgina võitis koos prantslanna Alice Robbega Bratislavas järjest teise ITF-i 15-tuhandelise turniiri paarismängus. Finaalis alistasid nad neljandana asetatud Tšehhi paari Tereza Šmitkova/Veronika Vlkovska 3:6, 6:3, 10:5.

Malõgina on nüüd paarismängus võitnud viis ITF-i turniiri. Lisaks Robbele on kahel korral tema võidukas paariline olnud Soome tennisist Anastasia Kulikova ja korra venelanna Polina Bahmutkina. Malõgina ja Robbe võidu aluseks täna lõppenud turniiril sai edukas tie-break’ide mängimine – viiest viis. Kaks tavalist tie-break’i seisult 6:6 võitsid nad esimeses ringis ja edaspidi kolm matši tie-break’i.

Finaali esimese seti otsustas tšehhitaride kasuks vaid üks servimurre. Seis muutus Malõgina/Robbele ohtlikuks, kui vastased alustasid ka teist setti murdega. Aga nad võitsid kohe murde tagasi ja pärast teist murret juhtisid 5:3. Nüüd läksid tšehhitarid Malõgina/Robbe pallingul 40:0 ette, aga Eesti/Prantsusmaa paar päästis kõik murdepallid ja seisul 40:40 realiseeris settpalli. Kuna tie-break’is läksid Malõgina/Robbe 6:0 ette, olid nad võitnud kümme punkti järjest! Tõsi, varsti oli seis 7:4 ja Malõgina/Robbe vaid ühe minimurdega peal. Aga neil õnnestus võita nüüd üks punkt kahest vastase servil ja lõpetada mäng oma serviga.

scroll to top