fbpx
Close

Madridi turniir jääb ilmselt ära, ametlikku teadet veel pole

Madridi tenniseturniiri peaväljak. / Foto: Internet

Hispaania meedia teatas esmaspäeva õhtul, et Madridi tenniseturniir, mis pidi toimuma 12.-20. septembrini, jääb ilmselt ära.

Sellegipoolest ei tulnud eile korraldajailt ametlikku teadet selle kohta, ent juba nende varasem avaldus 1. augustil oli pessimistlik. Mutua Madrid Openi pressiteates kirjutati, et Hispaanias on koroonaviirusesse haigestumine uuesti suurenenud ja seetõttu on korraldajad mures turniiri pidamise pärast. Igatahes Antonio Zapatero, kes on Madridis tervishoiu eest vastutav ametiisik, oli soovitanud turniiri mitte pidada, aga lõplik otsus jääb siiski Ion Tiriaci ja firma Super Slam Ltd kanda, sest nemad omavad võistluse korraldamise litsentsi.

Kuna aega palju ei ole, siis on tõenäoline, et ametlik teade Madridist tuleb lähipäevil, ent meedia sõnul on ärajäämise sisuline otsus juba tehtud.

Madridis pidi toimima vahetult pärast US Openit ATP Masters 1000 ja WTA Premier Mandatory turniir korraga. Kui turniir jääb ära, on aga tennisistidel mõnevõrra lihtsam teha otsust osaleda US Openil, sest nüüd ei ole neil vaja Euroopasse tagasi kiirustada ja võib isegi vajadusel karantiiniaja ära istuda.

scroll to top