fbpx
Close

Pärnus toimub sellel nädalal suur rannatennise festival!

– Julia Chubarova / Foto: Active Travel

Juba teist aastat järjest korraldab Active Travel OÜ Eesti rannatennise festivali Pärnus 7.-8. august. Kavas on 3 auhinnarahadega turniiri – 7.augustil Wienerberger Mixed Cup segpaarismänguturniir ja 8. augustil Uweko Mens Cup meespaarismänguturniir ja Active Travel Womens Cup naispaarismänguturniir.

Auhinnafond on kokku 4400 eurot ning nii mängijate tasemelt kui ka osalejate arvult on tegemist suurima rannatennise tunriiriga Eestis sel aastal. Osalejaid on kokku neljast riigist – Eesitst, Lätist, Soomest ja Venemaalt (Lätis resideeruvad venelased). 7.augustil on oodata ca 80 osalejat ja 8.augustil ca 90 osalejat.

– Anastasija Zalomajeva / Foto: Active Travel

Tuntumad senini registreerunud mängijad on Julia Chubarova Venemaalt – hetkel ITF edetabelis (maailma proffide edetabelis) 37.kohal  , kõrgeim koht 9. maailmas (juuni 2016), 2016.a. võistkondlik maailmameister Vene koondise koosseisus, Žanna Taraševica Lätist – ITF edetabelis 101. kohal, Anastasija Zalomajeva Lätist – 2019. a. maailmameistrivõistluste hõbe U18 vanuseklassis, ITF edetabelis 145. kohal  Meestest on tugevaimad mängijad Maksimilians Niklass Andersons Lätist – ITFi edetabelis 29.kohal (kõrgeim koht 23.), Nikita Ribakovs Lätist – ITF edetabelis 73.kohal. Kohal on ka suurem osa Eesti rannatennise paremikust. Mõlemal päeval osaleb meie üks läbi aegade parimaid rannavolle mängijaid Rivo Vesik  ja jalgpalli väravavaht Kert Kütt. 

– Maksimilians Niklass Andersons / Foto: Active Travel

Active Travel OÜ soovib tänada kõiki toetajad tänu kellele selline üritus on võimalikuks saanud – Raul Tagaväli, Wienerberger AS , Uweko AS, BaltCap AS, Karula Lihatööstus, Sensus OÜ, Saku Õlletehase AS, A. Le Coq AS, Oregano restoran, Jacob’s Creek, Eesti Tennise Liit, Teras Beach, Väike Kuuba Pärnu. 

Kogu aktuaalse info ürituse kohta leiab SIIT.

scroll to top