fbpx
Close

Andy Murray soovib mängida mõlemal slämmiturniiril

Andy Murray. / Foto: Reuters/Scanpix

Endine maailma ja kauaaegne Suurbritannia esireket Andy Murray teatas, et soovib sel aastal kaasa teha nii US Openil kui ka Prantsusmaa lahtistel Roland Garrosis.

Murray küll lisas, et mängib “juhul, kui turvalisus on tagatud”, kuid selles osas vaevalt midagi paari kuu jooksul muutub – iga tennisist peab ise otsustama, kuivõrd turvaliseks ta praegustes koroonaviiruse leviku tingimustes oma mängimist slämmiturniiril peab. Murray lisas BBC usutluses, et ta veel ei tea, millistel ATP turniiridel ta enne slämmiturniire osaleb, kuid ilmselt teeb ta mõnel võistlusel kaasa. “Aga slämmiturniirid on prioriteet,” rõhutas Murray.

Praegu on Murray küll maailma edetabeli 129. kohaga Briti tennisistide seas alles neljas, aga eks tema tegelik tase on kindlasti kõrgem. Tõsi, on arvatud, et pärast puusaoperatsiooni ta vaevalt TOP20 piirist kuigi palju kõrgemalt tõuseb. Kuid Murray lisas, et puusa osas tunneb ta ennast oluliselt paremini kui märtsis, mil ta kavatses profituurile naasta, kuid tookord jäi see koroonaviiruse tõttu ära. Ühe turniiri on Murray juba koroonaviiruse pausi ajal võitnud, ent tegu oli nn virtuaalse ehk PlayStationi mänguna läbi viidud Madridi turniiri esikohaga.

Täna pärastlõunal osaleb Andy Murray venna Jamie korraldatud Briti tennisistide mõõduvõtul, kus ta kohtub Liam Broadyga (ATP 211.). Veel mängivad Battle of the Brits nimelisel näidisturniiril täna omavahel Kyle Edmund (44.) – James Ward (273.) ja Daniel Evans (28.) – Jay Clarke (167.). Samuti on kavas kaks paarismängu, millest ühes tulevad väljakule paarismängu edetabeli TOP30 sekka kuuluvad Jamie Murray (26.) ja Neal Skupski (29.).

scroll to top
Inline
Inline