Elena Malõgina jõudis Rootsis poolfinaali

Elena Malõgina. / Foto: Igor Pissarev/ETL

Lõuna-Rootsi linnas Varbergis peetaval ITF-i W15 turniiril alistas Elena Malõgina (1) veerandfinaalis 17-aastase rootslanna Linea Bajraliu 6:2, 4:6, 6:2.

Samamoodi nagu eile, kus Malõgina võitis muidu kindlalt, aga ühel perioodil kaotas seitsmest geimist kuus, oli Eesti teisel reketil ka täna üks kerge langus. See tuli teises setis seisul 2:1, kui Malõgina kaotas neli geimi järjest. Seevastu esimene ja kolmas sett olid täiesti sarnased – kaks murret Malõginale ja mitte ühtki vastasele.

Paarismängus on täna võistlustules palju eestlannasid ja nendest kirjutame, kui kõik kohtumised on läbi. Ütleme siiski, et Maileen Nuudi ja Alice Robbe (Prantsusmaa) andsid Santa Margherita di Pula W35 turniiri veerandfinaalis vastastele loobumisvõidu.