fbpx
Close

Daniil Glinka alustas Kachreti Challengeril võidukalt

Daniil Glinka. / Foto: Igor Pissarev/ETL

Eesti teine reket Daniil Glinka mängib teist nädalat järjest Gruusia linnas Kachretis. Kui aga eelmisel nädalal peeti seal ITF-i M25 turniir, siis sel nädalal Challenger 50.

Kuna tegemist on Prantsusmaa lahtiste kvalifikatsiooni nädalaga, on kõik maailma teise saja ja kolmanda saja alguse mängijad kogunenud Pariisi ja praegu on Glinka edetabelikohaga (454.) paremad šansid Challengeril läbi lüüa. Kachretis on esimesena asetatud maailma 245. reket Philip Sekulic (Austraalia), kes jäi napilt Roland Garrosi kvalifikatsioonist välja.

Glinka kohtus esimeses ringis Yanki Ereliga (Türgi, ATP 400.). Eelmisel M25 turniiril Kachretis oli neil sarnane saatus – Erel kaotas veerand- ja Glinka poolfinaalis hilisemale võitjale Jevgeni Tjurnevile. Täna oli Glinka vastasest üle esimese seti algul, aga pärast seda ei teinud kumbki enam ühtki murret. Avasetis 4:0 juhtinud Glinka võitis 6:2, 7:6. Teises setis olid murdepallid ainult Glinkal seisul 2:2. Tie-break’is otsustas üks minimurre, millega Glinka läks 3:2 ette. Seejärel võitis ta oma servil kaks korda kaks punkti ja oli tie-break’is parem 7:4. Eesti teine reket lõi koguni 13 ässa.

scroll to top