Malõgina ja Varul langesid välja paarismängu poolfinaalis

Elena Malõgina mängimas Vilniuses. / Foto: Leedu Tennise Liit

Teise Eesti tennisistina jõudis sel nädalal ITF-i W15 turniiri paarismängu poolfinaali Elena Malõgina, kes Kranjska Goras vahepealsete vihmapauside tõttu pidas koos Denisa Hindovaga (Tšehhi) täna koguni kaks mängu.

Esimesena asetatud Hindova/Malõgina alistasid veerandfinaalis Sloveenia paari Noka Juric/Alja Senica 6:3, 6:3, kuid kaotasid poolfinaalis Anastassia Kovaljovale (-) ja Emily Welkerile (Saksamaa, 3) 6:4, 4:6, 8:10. Lisame, et võrdselt väsinud olid mõlemad, sest ka vastased oli täna ennelõunal veerandfinaali mänginud. Otsustavas tie-break’is olid Hindova/Malõgina viimaste korda ees seisul 2:1, Seejärel jäid nad taha 2:5 ja kuigi jõudsid veel viigini, kaotasid seisul 8:8 kaks viimast punkti. Kui tie-break’is oli minimurdeid palju, siis tavasettides vähe – mõlemal paaril õnnestus kahel korral tõrjegeim võita.

Liisa Varul koos Denise Valentega (Itaalia) jäid poolfinaalis alla Serbia paarile Natalija Senic/Nina Stojanovic 5:7, 1:6. Nagu eile kirjutasime, on Stojanovic endine esisaja mängija (parim koht 81.), kes tuli tagasi pärast 1,5-aastast pausi.