fbpx
Close

Tennisekommentaator peab Anett Kontaveiti Stuttgardis üheks võidusoosikuks

Anett Kontaveit. / Foto: Reuters/Scanpix

WTA veebikülg on andnud Stuttgardi turniiri eel ennustaja rolli kanadalasest telekommentaatorile Stephanie Dubois’le, kes kunagi maailma esisajasse (parim koht 87.) kuulus.

Dubois valis välja kõigepealt neli üldtunnustatud favoriiti ja siis nn “outsider pick’i” ehk võimaliku üllataja. Just selles rollis näeb Dubois Anett Kontaveiti.

“Eesti mängija Anett Kontaveit on liivaväljakul näidanud häid tulemusi, ta jõudis mullu Stuttgardis ja Roomas poolfinaali. Tema tulemused suurtel turniiridel on samal ajal läinud üha stabiilsemaks. Ta on mängija, kes suudab alati vastasele survet avaldada. On vaid nädalate küsimus, millal ta võidab esimese suure tiitli,” hindas Dubois Kontaveidi šansse kõrgelt.

Neljaks ülejäänud favoriidiks nimetas Dubois Simona Halepi (Rumeenia, 2), Petra Kvitova (Tšehhi, 3), Kiki Bertensi (Holland, 6) ja Elise Mertensi (Belgia). Neist vaid Halep ja Bertens on samas tabeliveerandis, mis tähendab, et Dubois’ ennustuse 100-protsendilisel õnnestumisel kohtuvad Stuttgardi poolfinaalides Mertens – Kontaveit ja Kvitova – Halep/Bertens.

Vaadake Dubois’ ennustust siit.

scroll to top