fbpx
Close

Paarismängijast vend Jamie ennustab Andy Murrayle suurepärast hooaega

Andy Murray. / Foto: Getty Images/AFP/Scanpix

Britt Jamie Murray, kes on eelkõige tuntud hea paarismängijana, ütles kodumaise podcasti Bunkered saates, et tema noorem vend Andy on õnnetult alanud 2021. aastaks hästi valmis.

Õnnetult sellepärast, et Murray pidi koroonaviiruse tõttu jääma kodumaale karantiini ega saanud sõita Australian Openile. “Ta on teinud imelist tööd ka karantiini ajal, et olla valmis vastu astuma maailma parimatele,” ütles Jamie oma noorema (33) venna kohta. “Praegune olukord mõistagi muserdab teda, sest Andyl on olnud karjääris palju tagasilööke.”

Jamie sõnul oli Andy end heasse vormi ajanud ka 2020. aasta kevadeks, kui ta pidi hooaja avama Miami turniiril, ent just siis algas viiekuune sunnitud paus viiruse tõttu. “Tänavune aasta on Andy jaoks muidugi tohutult tähtis. Kui ta püsib tervena ja heas füüsilises vormis, siis ta näeb enda tegelikku taset. Andy ei ole ju saanud mitu aastat järjest tervet hooaega mängida. Usun, et ta suudab tipptasemel kaasa lüüa veel kaks-kolm aastat. Tema sees on endiselt olemas suurepärane tennis, tema võimed pole kuhugi kadunud. Küsimus on vaid selles, kas keha peab vastu profituuri nõudmistele,” rääkis Jamie.

Kuna Australian Open jäi Andy Murrayl ära, siis ta kavatseb 2021. aastat alustada Montpellier’ või Rotterdami turniiriga. Neist esimene algab 22. veebruaril ja teine 1. märtsil.

scroll to top