fbpx
Close
PAF.ee

Serena Williams: mõni mu võidukarikas võis kaduma minna raju peo käigus

Serena Williams koos tütre Olympia ja Aucklandi turniiri võidukarikaga. / Foto: AFP/Scanpix

Tänapäeva tennise kuulsaim naismängija Serena Williams andis Austraaliast intervjuu USA jutusaatele Late Show, mida juhib Stephen Colbert.

Serenal on võib-olla mõneti kergem, aga mõneti raskem, sest ta veedab oma 14-päevast karantiiniaega koos 3-aastase tütre Olympiaga. “Karantiin on range, kuid õiglane. Sest tundub uskumatu, et tänu meetmetele pole Austraalias olnud viimasel ajal ühtki koroonaviiruse juhtumit. Minul on muidugi eriliselt raske, kui pead kogu aeg olema toas kolmeaastase lapsega, aga raskused on seda väärt, sest kõik peavad tundma end turvaliselt ja Austraalia on selle nimel pingutanud,” ütles Williams.

Saatejuht näitas ka Serenale fotot, kuidas tema tütar juba palli lööb. “Ta püüab selle tegevuse juures olla perfektsionist,” ütles Serena. “Ma poleks arvanud, et luban tal nii noorelt reketi kätte võtta, aga koroonapandeemia ajal oli tennise mängimine väljas üks väheseid tegevusi, mida sai teha turvaliselt.”

Serenalt ka küsiti, kus ta hoiab oma 23 karikat, mis slämmiturniiridel võidetud. “Mul ei ole spetsiaalset panipaika,” vastas Williams. “Esimese karika, mille võitsin 1999. aasta US Openil, kinkisin isale, sest olin kindel, et saan neid veel. Osa karikaid on Prantsusmaal mu treeneri (Patrick Mouratoglou – toim.) juures. Ning arvan, et kaks või kolm neist on kadunud.

Intervjueerija imestas, et kuidas nii suured ja kallid esemed lihtsalt kaovad, aga Serena selgitas: “Vahel on meil kodus olnud üsna rajud peod. Mõni külaline on seal muutunud väga ülemeelikuks ja sellest olengi mõelnud, et järsku üks mu Wimbledoni trofeedest läks just sel päeval kaduma? Üldiselt ma ei ole asjade küljes väga kinni.”

Lõpuks näitas Stephen Colbert Serenale ka üht 23 aasta tagust fotot, kus ta seisis väljakul koos õe Venusega. “Jah, mäletan, et Australian Openil toimus meie esimene kohtumine profimatšis. Kahju, et nii varajases staadiumis (õed mängisid omavahel 2. ringis – toim.) kokku läksime, aga see oli mulle oluline kogemus,” sõnas Serena. “Noorena oli Australian Open üks mu lemmikturniire, kuigi olen alati armastanud kõiki slämme. Alati oli hea meel, et saab jälle Ameerikast välja ja mul on ka Melbourne’is palju sõpru.”

Ei Serena ega Venus polnud sel turniiril asetatud, kuid vanem õde, kes võitis nooremat 7:6, 6:1, jõudis lõpuks veerandfinaali, kus kaotas teisena asetatud Lindsay Davenportile.

Videolt saate näha ja kuulda Serena Williamsi täielikku intervjuud.

scroll to top