fbpx
Close

Novak Djokovic oli sunnitud loobuma Indian Wellsi ja Miami turniirist

– Novak Djokovic / Foto: AP/Scanpix

Maailma esireket Novak Djokovic (Serbia) oli küll loositud juba Indian Wellsi ATP Masters 1000 turniiri tabelisse, aga USA aja järgi eile õhtul teatas ta loobumisest.

Tegelikult oli loobumine sunnitud, sest USA ei luba riiki siseneda välismaalastel, kes ei ole vaktsineeritud koroonaviiruse vastu. Djokovic aga teatas veebruaris antud intervjuus, et ta ei hakka oma põhimõtteid tennisekarjääri nimel muutma ja on valmis loobuma võitlusest suure slämmi kõigi aegade suurima arvu tiitlite nimel. Praegu on küll liikvel informatsioon, et Prantsusmaa muudab suveks reegleid ja Roland Garrosis saaks Djokovic mängida. Kuid asi pole ainult slämmiturniirides, Djokovic ei saa mängida ka mitmel muul võistlusel.

“Kuigi olin automaatselt arvestatud Indian Wellsi ja Miami turniiri osavõtjaks, ma juba teadsin, et USA-sse reisida ma ilmselt ei saa. Terviseamet kinnitas, et reeglid pole muutunud ja seepärast ma ei võistle. Palju edu kõigile, kes mängivad neil suurepärastel turniiridel,” kirjutas Djokovic Twitteris.

scroll to top