fbpx
Close

Taas koroona: Cameron Norrie loobus ka Tokyo turniirist

Cameron Norrie. / Foto: Reuters/Scanpix

Pärast seda kui Cameron Norrie eelmisel nädalal Souli veerandfinaalis loobumisvõidu andis, on britt ennast maha võtnud ka ATP 500 turniirilt Tokyos.

Norrie loobumisvõit Lõuna-Koreas pani paljusid kulme kergitama, oli ju Norrie lubanud osa võtta kõigist suurtest turniiridest, mis veel enne 13. novembril algavat ATP Finalsit ees seisavad, et pääseda Torinos peetavale finaalturniirile.

Nüüd on aga 27-aastane Norrie ennast maha võtnud ka Tokyo turniirilt, kus ta pidi avaringis kokku minema austraallase Thanasi Kokkinakisega. Tänavu kaks ATP-tiitlit võitnud Norrie teatas sotsiaalmeedia vahendusel, et on andunud positiivse COVID-19 testi.

Instagramis tehtud postituses selgitas Norrie, et kuigi tal mingeid sümptomeid ei olnud, peab Soulis hotelli karantiini jääma. „Kahjuks andsin Koreas positiivse koroonatesti ega saanud Soulis edasi võistelda. Mul pole pole mingeid sümptomeid ja tunnen end sajaprotsendiliselt tervena. Olukord on keeruline, kuid hindan Korea Vabariigi sõbralikke pingutusi selles pingelises situatsioonis. Ma väga tahtsin minna Tokyosse, kuid karantiiniperiood tõmbas soovile kriipsu peale. Võistlen peagi Euroopas toimuvatel siseturniiridel. Näeme varsti!“

Norrie andis positiivse koroonatesti teistkordselt. Esimest korda oli see lõppeva hooaja alguses. Norrie peaks üles astuma 17. oktoobril Stockholmis algaval turniiril. Britt on ATP FInalsile pääsu jooksvas edetabelis 11. kohal.

scroll to top