fbpx
Close
paf.com

Anett Kontaveit loositi Ostravas kokku tugeva venelannaga

Anett Kontaveit Palermo turniiril. / Foto: AFP/Scanpix

Ei saa taas öelda (nagu ka Pariisis või New Yorgis), et Anett Kontaveidil (8) oleks Ostrava turniiril avaringi vastasega vedanud, sest tal tuleb kohtuda venelanna Jekaterina Aleksandrovaga (WTA 33.).

Neist mängijaist, kes kaheksa asetatu seast välja jäid, oli Aleksandrova edetabeli põhjal tugevuselt seitsmes. 25-aastane Aleksandrova mängis hästi tänavuse aasta algul, kui ta Shenzhenis võitis oma esimese WTA turniiri. Seejärel jõudis ta veel Peterburis poolfinaali, mille järel oli edetabelis kerkinud 34. kohalt 25ndaks (tema senine kõrgeim ranking). Kuid Aleksandrova ei ole kuigi hästi mänginud pärast koroonaviiruse pausi, kus ta kuuel turniiril langes välja 1. või 2. ringis, Roland Garrosis aga 3. ringis. Kontaveit ja Aleksandrova pole varem omavahel kohtunud.

Anetti võidu korral on tema järgmine vastane poolatar Magda Linette (WTA 40.) või kvalifikatsiooniturniirilt edasipääseja. Samas tabeliosas on asetatutest veel Arina Sabalenka (Valgevene, 3), kellega Kontaveit võiks kokku minna veerandfinaalis. Põhiturniir algab Ostravas esmaspäeval, homme mängitakse kvalifikatsiooni teine ring, mis ühtlasi otsustab kuus edasipääsejat.

Vaadake Ostrava turniiri tabelit siit.

Tennisnet-FORUS
scroll to top