fbpx
Close

Anett Kontaveit alustab Ostravas tiitli kaitsmist neljapäeva õhtul

Anett Kontaveit Tallinna turniiri eelsel treeningul. / Foto: Igor Pissarev

Anett Kontaveit (3) on üldse viimane mängija, kes Ostrava WTA 500 turniiril platsile astub, sest tema 2. ringi kohtumine Tereza Martincovaga (Tšehhi, WTA 78.) peetakse neljapäeva õhtul.

Kontaveidi, kes oli avaringis vaba, mäng pole võistluspäeva viimane, kuid pärast teda ja Martincovat platsile tulevad Jekaterina Aleksandrova ja Darja Kasatkina (5) on juba ühe mängu Ostravas pidanud.

Mängud algavad Ostravas kell 13 Eesti aja järgi ning enne Kontaveidi ja Martincova kohtumist peetakse kolm mängu. Täna algas neljas mäng kell 19.20, kuigi eelnevad matšid olid üsna lühikesed. Seega oleks kella 19-20 vahel Anetti mängu algus üsna loogiline. Enne kella 19 ei saa mäng vastavalt lisaklauslile alata.

Homsed vastased kohtuvad kahe kuu jooksul kolmandat korda. Augusti keskel Cincinnatis võitis Anett 3:6, 7:5, 6:4 ja eelmisel nädalal Tallinnas 6:2, 6:1. Teine mäng oli Anetti poolt väga veenev, Martincova jäi tagajoone pallivahetustes selgelt alla, Anett põrutas lühikeses mängus koguni 37 äralööki. See on ka ainus uus informatsioon, mida eelvaade võiks pakkuda, seepärast ei hakka me sellele mängule eraldi lugu kirjutama, vaid saate klikkida linkidele, mis on kirjutatud Anetti ja Martincova esimese ja teise mängu eel ja ka Kaia Kanepi – Martincova US Openi mängu eel.

Kihlveokontorid ennustavad Anetti võitu. Ennustusportaalis Paf on eestlanna võidukoefitsient 1,28 ja Martincoval 3,70, sellega on Anett umbes 75-protsendiline soosik.

scroll to top