fbpx
Close

Anett Kontaveit kohtub Ostravas jälle Tereza Martincovaga

Tereza Martincova Tallinn Openil. / Foto: Igor Pissarev

Anett Kontaveit, kes Ostrava WTA 500 turniiril pääses tänu kolmandale asetusele otse teise ringi, kohtub oma avamängus taas Tereza Martincovaga (Tšehhi, WTA 78.).

See on Anetti ja Martincova kolmas kohtumine viimase kahe kuu jooksul. Augustis Cincinnatis jäi Eesti esireket tšehhitari vastu raskesse seisu, kuid võitis teise seti 0:3 kaotusseisult 3:6, 7:5, 6:4. Teist korda kohtusid nad eelmisel nädalal Tallinn Openi 2. ringis ja seekord võitis Anett veenvalt 6:2, 6:1, tehes 36 äralööki. Martincova mängis Tallinnas tagajoonelt Anettiga sarnases tempos ja rütmis ning see mäng sobis Eesti esireketile.

Martincova pääses Ostravas teise ringi tänu 7:6. 7:6 võidule Jil Teichmanni (Šveits) üle. Teichmann oli esimeses setis 5:1 ees ja seisul 5:2 omas servigeimis kaht settpalli, aga kaotas lõpuks tie-break’is 1:7. Teises setis juhtis Martincova kahel korral murdega, kuid nüüd suutis Teichmann viigistada. Tie-break’is läks Martincova 6:2 ette ja alles viimasel võimalusel realiseeris matšpalli seisuks 7:5.

Eelvaadet mängule Tennisnet seekord ei kirjuta, sest midagi ei ole muutunud võrreldes Tallinna-mänguga. Vaid edetabelis on Anett koha võrra tõusnud ja Martincova kolme koha võrra langenud. Mäng peetakse kolmapäeval või neljapäeval.

scroll to top