fbpx
Close

Ostravas tiitlit kaitsev Anett Kontaveit on avaringis vaba

Anett Kontaveit Ostrava turniiri võidukarikaga / Foto: Reuters/Scanpix

Anett Kontaveit pole veel lõpetanud Tallinna turniiri, aga ta on juba loositud Ostrava WTA 500 turniiri tabelisse, kus ta kolmanda paigutuse tõttu pääses otse teise ringi.

Seega on ka teada tema võimalik vastane, kelleks on Jil Teichmanni (Šveits) ja Tereza Martincova (Tšehhi) vahelise kohtumise võitja. Anett on tänavu juba kohtunud nii Martincova kui ka Teichmanniga ja mõlemad mängisid kaasa ka Tallinna turniiril, kus Anett alistas Martincova teises ringis.

Kui Anett teise ringi kohtumise võidab, on väga raske ennustada, kellega ta veerandfinaalis kohtub, sest naabertabeliosas on üsna võrdsed mängijad – Darja Kasatkina (5), Emma Raducanu (Suurbritannia), Viktoria Azarenka ja Jekaterina Aleksandrova. Aga üks neist veerandfinaali jõuab.

Esimesena on Ostravas asetatud maailma esireket Iga Swiatek (Poola), kes mullu samal turniiril kaotas poolfinaalis Maria Sakkarile (Kreeka), kes omakorda jäi finaalis alla Kontaveidile. Swiatek oli ka mullu Ostravas esimesena asetatud, aga ta ei olnud siis maailma esireket.

Teine ring peetakse ilmselt kolmapäeval ja neljapäeval, seega ühel neist päevadest ka Anett turniiri alustab. Kaia Kanepi Ostravas ei osale.

Vaadake Ostrava turniiri tabelit siit.

scroll to top