Väike lohutus: Anett Kontaveit jõudis paarismängus teise ringi

Anett Kontaveit Roland Garrosis. / Foto: AFP/Scanpix

Anett Kontaveit tuli pärast eilset valusat kaotust päev hiljem Roland Garrosis väljakule paarismängus ja saavutas koos venelanna Darja Kasatkinaga suhteliselt kerge võidu.

Mängus, kus 17st geimist 11 lõppesid servimurdega (isegi liivaväljakul üllatavalt suur number paarismängus), alistasid Kontaveit/Kasatkina Julia Putintseva (Kasahstan) ja Andreea Mitu (Rumeenia) 6:4, 6:1.

Ainus ärev seis tekkis avasetis, kui Kontaveit/Kasatkina jäid pärast 2:0 algedu taha 2:3. Just sellele lõigul mängiti ka ainus (!) geim, kus Mitu ja Putintseva oma servi võita suutsid. Pärast seda teenisid nad ainult kaks geimi, aga need vastase pallingul. Kuna mängupilti pole näinud, siis on raske otsustada, kas tegemist oli Kontaveidi ja Kasatkina hiilgava tõrjemängu või vastaste kehva serviga.

Vastased pole veel teada ning kuna seda mängu täna ei toimu, siis enne reedet Kontaveit paarismängus ei jätka.