fbpx
Close

“Süüdlane” selgunud: koroonaviirusesse haigestus Bianca Andreescu treener

Bianca Andreescu kaelusdtab Sylvain Bruneau’d pärast US Openi võitu. / Foto: Imago Sport/Scanpix

Mõned tunnid pärast seda, kui 23 tennisisti, kelle seas oli ka Anett Kontaveit, määrati Australian Openi eel rangesse isolatsiooni, selgus ka selle otsuse põhjustaja – 2019. aasta US Openi võitja Bianca Andreescu treener Sylvain Bruneau.

Venemaa infoagentuur Sports.ru kirjutab, et just Bruneau oli Abu Dhabist saabunud lennul ainus reisija, kelle koroonaproov osutus positiivseks. Paraku kannatasid kõik, nagu eelnevast uudisest võisite lugeda ja nüüd ei pääse need 23 tennisisti kahe nädala jooksul hotellist välja.

Bruneau kirjutas oma avalduses, et teatab kahetsusega positiivsest koroonaviiruse proovist, mis võeti temalt Melbourne’is Abu Dhabi lennu EY8004 saabumise järel. “Täitsin kõiki ohutusnõudeid ja protseduurireegleid ning minu koroonaproov, mis võeti 72 tundi enne lendu, oli negatiivne. Ka Araabia Ühendemiraatides viibides täitsin kõiki piirangutega ette nähtud reegleid, mistõttu ma ei oska arvata, kuidas sain nakkuse. Mul on kahju neist mängijaist, keda minuga ühel lennul viibimise tõttu ootavad karmid meetmed,” sõnas Bruneau.

scroll to top