fbpx
Close

MINU LUGU | Karolina Pliškova – väljakul lumekuninganna, sõprade seas seltsiv ja lõbus

“Ma ise vähemalt loodan, et olen teiste silmis kena inimene. Ja ma võin olla ka naljakas!” ütleb enda kohta tšehhitar Karolina Pliškova, kelle isikuloo lindistas WTA juba 2018. aastal.

Pliškova pole veel võitnud suure slämmi turniiri, kuid on kandnud maailma esireketi tiitlit. Praegu, koroonaviiruse pausi ajal on tšehhitar edetabelis kolmas.

Karolinat iseloomustavad videoloos tema ema ja abikaasa Michal Hrdlicka, kellega tennisist kihlus pärast 2017. aasta Wimbledoni ja abiellus järgmisel aastal. Ema rääkis, kuidas nad koos isaga täielikult pühendusid tennisele ja tegid tütarde heaks selliseid asju, millest nad varem polnud kuulnudki. “Aga tundub, et meil õnnestus see hästi,” ütles ema, kelle kaksikud tütred jõudsid maailma esisajasse, aga ainult neist Karolina päris tippu.

Michal Hrdlicka sõnul nimetatakse Karolinat Tšehhis “lumekuningannaks”, sest ta ei näita väljakul emotsioone. “Kuid pärast mängu on ta tihti nutnud, aga heas tujus olles on ta väga lõbus ja naljakas,” ütles Hrdlicka, kes on nüüd ka abikaasa mänedžer. “Minu jaoks on ta endiselt see tore tüdruk Lounyst,” lisas mees, kelle sõnul väikesest linnast tippu jõudnud mängija pole läinud kunagi uhkeks. Kui Karolina on kodus, siis ta alati kohtub sõpradega, innustab väikeseid lapsi ja tegeleb ka ühe oma hobi, kalapüügiga.

Omaette lugu on ka Karolina ja tema kaksikõe tätoveeringutest, aga eks saate seda teada videost!

Tuletame taas meelde, et kui soovite näha sarnast lugu Anett Kontaveidist, siis selle leiab siit.

scroll to top