fbpx
Close

Novak Djokovic võttis vastu Andy Murray saja volle väljakutse

Andy Murray ja Kim Sears pulmapäeval. / Foto: AP/Scanpix

Koroonaviiruse ajastul, kus on tennist õigem mängida kodu- aias või hoovis, otsustas Andy Murray kutsuda kaasproffe üles tegema järele tema sada vollelööki oma kodus.

Konks on siiski selles, et sada vollet tuleb lüüa paarilisega, kelleks on oma abikaasa! Murray lõi lendpalli koos Kim Searsiga, kel peaks vähemalt mingil määral olema tenniseoskusi, sest tema isa on ju treener – praegune Anett Kontaveidi juhendaja Nigel Sears. Kui Murray ja Kimi lendpallide löömine oli filmitud, pani ta selle Twitterisse üles ja mainis, et eelkõige tahaks ta Rogi ja Mirkat näha mängimas. Mõistagi oleks Roger Federeril seda teha kergem, sest tema abikaas oli ju omal ajal maailma esisaja tennisist,

Kuid enne jõudis Murray väljakutse vastu võtta Novak Djokovic, kelle abikaasa Jelena ei ole just väga suurte tenniseoskustega. Aga kaasade paar sai hakkama ja Novak kirjutas Twitteris: “Saja volle väljakutse oli isegi liiga lihtne Jelena Djokovicile! Hahaa, braavo!” Kui videot vaadata, siis Novak pidi siiski mõnel korral tublisti pingutama, et pärast naise ebatäpset lööki palli mängus hoida.

Muidugi tänas Djokovic ka Andyt ja Kimi, kes nii toreda meelelahutuse välja mõtlesid. Nalja tegi Twitteris aga Murray sõber Feliciano Lopez, kes kirjutas: “Kahju öelda, aga Kimi volle tundus palju parem kui sinu oma…”

Vaadake tennisestaaride ja nende kaasade vollelööke sellest artiklist.

scroll to top