fbpx
Close

Kaia Kanepi loositi kokku Shelby Rogersiga

Kaia Kanepi Gippsland Trophy finalistina. / Foto: AFP/Scanpix

Kaia Kanepi saab Dubai turniiri avaringis kohtuda sama ameeriklannaga, kes kolm nädalat tagasi lülitas Austraalia lahtiste 3. ringis välja Anett Kontaveidi.

Vahe on vaid selles, et kui Austraalia lahtiste ajal oli Shelby Rogers maailma 57. reket, siis nüüd Kanepiga kohtudes on ta pääsenud TOP50 sekka ja asub 49. kohal.

Kui Anett on Rogersiga kohtunud korduvalt, siis Kaia ainult ühe korra – 2014. aasta juulis Contrexeville’i 100 000 dollari auhinnafondiga ITF-i turniiril, mis mängiti liivaväljakutel. Kanepi võitis 6:1, 6:2, kuid ta oli tollal ka Rogersist rohkem kui sada kohta edetabelis kõrgemal. Kui Kaia võidab Rogersit, on tõenäoliselt tema järgmine vastane Elise Mertens (Belgia, 10), kellele Kanepi kaotas veebruari algul Gippsland Trophy finaalis. Kuid Mertens peab enne alistama prantslanna Fiona Ferro, kes võib olla talle üsna ohtlik vastane.

Võib veel lisada, et rumeenlanna Sorana Cirstea vastu loositi ukrainlanna Lesja Tsurenko ja selle paari võitja kohtub Kontaveidiga, kui eestlanna esimese mängu võidab.

Tõenäoliselt peetakse mõlema Eesti mängija kohtumised esmaspäeval, mistõttu kirjutame tänase päeva jooksul ka eellood.

scroll to top