fbpx
Close

Kaia Kanepi kohtub Charlestoni turniiri avaringis maailma 86. reketiga

Kaia Kanepi Miamis. / Foto: USA Today/Scanpix

Kaia Kanepi ei saa kurta Charlestoni WTA 500 turniiri loosi üle, sest ta kohtub avaringis Madison Brengle’iga (USA), kes asub maailma edetabelis 86. kohal.

Brengle oli viimane mängija, kes pääses otse põhiturniirile, sest kvalifikatsioonis on esimene asetus Tamara Korpatsch (Saksamaa, WTA 87.). Kvalifikatsioon ei ole veel lõppenud, otsustav ring peetakse täna õhtul, põhiturniir algab esmaspäeval.

Charlestoni turniir on üks väheseid, mis USA pinnal mängitakse liivaväljakutel. Ta on omamoodi vahelüli USA kevadiste suurturniiride (Indian Wells, Miami) ja Euroopa kevadise liivahooaja vahel. Ikka selleks, et üleminek saviliivale oleks mängijail sujuvam. Põhitabelisse pääseb Charlestonis 56 mängijat, kaheksa kõrgema asetusega tennisisti on avaringis vabad. Vaadake Charlestoni turniiri tabelit siit.

Kanepi on Brengle’iga, kes homme tähistab 33. sünnipäeva, varem korra kohtunud, aga see juhtus üsna ammu 2015. aasta jaanuaris Brisbane’i turniiril, kus Kaia võitis 6:3, 7:6. Mängu võitja läheb kokku kolmandana asetatud Darja Kasatkinaga, kelle vastu Kaia on samuti omavahelistes mängudes juhtimas 3:2. Kuid tuleb arvestada, et liivaväljakul on mõlemad omavahelised mängud võitnud Kasatkina.

scroll to top