fbpx
Close

Kahe maakonna sportimise tingimusi leevendati, võistlusi ei saa ikka korraldada

– Tennis | Foto: Pixabay/Hermes Rivera

Paljud inimesed ootasid Vabariigi Valitsuselt nädala lõpus otsust, mis oluliselt leevendaks sportimist koroonapandeemia ajal. Teatav leevendus tuli, see puudutas peamiselt Harjumaad ja Ida-Virumaad.

Samas on selge, et seoses valitsuse tagasiastumisega võivad mõned otsused nüüd veidi venida, aga lähinädalad annavad selgust, kas see tõepoolest on nii.

Alates esmaspäevast, 18. jaanuarist on Harjumaal ja Ida-Virumaal kõikidel reketialadel taas lubatud mängida ÜKSIKMÄNGU. Sisetingimustes lubatakse individuaaltegevusena huviharidus ja –tegevus, täiendkoolitus ja –õpe, noorsootöö, sportimine ja treenimine. Õues on kõik loetletud tegevused lubatud jätkuvalt kuni kümneliikmelises rühmas.

Mis puudutab võistlusi, siis ETL-i peasekretäri Allar Hindi kinnitusel momendil midagi ei muutu. Seega järgmisele nädalale planeeritud võistlused  jäävad ära. Kui vaadata koroonaviiruse levikut ja nakatumise trendi, tundub, et võimalikke suuremaid muudatusi võib oodata mitte varem kui 1. veebruarist.

Tennise mängimise tingimuste näitlikustamiseks toome siin ära Tondi Tennisekeskuse kodukorra tähtsamad punktid:

  • Haigusnähtudega isikutel ei ole lubatud keskuses viibida.
  • MASKI kandmise kohustus on keskuse kõikides avalikes ruumides, s.h riietusruumid. Maski ei pea kandma duširuumis ja väljakutel.
  • Kõik isikud, kes ei osale treeningutel, peavad viivitamatult keskusest lahkuma. Sealhulgas ei tohi keskusesse jääda lapsevanemad, kes toovad lapsi trenni.
  • Riietusruumides tuleb järgida 25% täituvusnõuet ja kinni pidada hajutamise põhimõtetest. Riietusruume kasuta AINULT äärmisel vajadusel vabade kappide olemasolul. Saunade kasutamine ei ole lubatud.
  • Lubatud on mängida AINULT ÜKSIKMÄNGU.
scroll to top