fbpx
paf.com

Huvitav juhtum Dohas: haigestunud Pliškovat asendas Pliškova

Karolina Pliškova. / Foto: AFP/Scanpix

Doha turniiril, kus täna peab teise ringi kohtumise ka Anett Kontaveit, röövis vigastus või haigus veel ühe tippmängija, kelleks on teisena asetatud maailma viies reket Karolina Pliškova (Tšehhi).

Pliškova loobumise põhjus oli viirushaigus, samal põhjusel jättis Dohas mängimata ka endine maailma esireket Caroline Wozniacki (Taani) ning vigastuse tõttu loobus prantslanna Caroline Garcia.

Nii jõudis põhitabelisse lõpuks neli lucky loser’it ehk õnnelikku kaotajat, kellest viimane oli tšehhitar Krystina Pliškova. Tema asendabki tabelis oma kaksikõde. Kes Karolina loobumisest ei tea ja tabelit vaatab, ei pruugi arugi saada, et on toimunud mängijate vahetus.

Kontaveit on Pliškovaga samal tabelipoolel ja oleks edu korral võinud temaga kohtuda poolfinaalis. Nüüd aga jõuab alumisest tabeliveerandist arvatavasti poolfinaali kas Kiki Bertens (Holland, 8) või Elise Mertens (Belgia), kes täna mängibki Krystina Pliškovaga.

See võib Sulle huvi pakkuda

Novak Djokovic võitis neljandat korda Laureuse spodiauhinna

Novak Djokovic Laureuse auhinnaga. / Foto: AFP/Scanpix Serbia tennisist, maailma esireket Novak Djokovic võitis neljandat …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Inline
Inline