fbpx
Close
PAF.ee

Esmaspäevast saab paarismängu mängida, võistluste osas endiselt vaikus

– Tühi tribüün / Foto: Pixabay

EV Valitsuse neljapäeval ja reedel tehtud otsused leevendasid veidi tennise mängimise tingimusi. Alates esmaspäevast, see tähendab 1. veebruarist on kõikjal Eestis võimalik mängida paarismängu. Lubatud on ka grupitreeningud.

1,5 kuu vältel võis viibida tenniseplatsil maksimaalselt kaks inimest, lisaks ei saanud Harjumaal ja Ida-Virumaal mitu nädalat kõik soovijad mängida, va. koondislased. See tingis selle, et Harjumaa inimesed käisid tennist mängimas teistes maakondades ja seal olid hallid üsna täis broneeritud.

Sisetingimustes tuleb lähtuda 2+2 reeglist ja sportimisest välisel ajal siseruumides liikudes tuleb endiselt kanda maski. Seega leevendustele vaatamata tuleb ikkagi olla alalhoidlik ja tähelepanelik.

Spordivõistlused ja ka tenniseturniirid sisetingimustes on Eestis jätkuvalt lubatud ainult profisportlastele ning ilma pealtvaatajateta. See tähendab sisuliselt, et tenniseturniirid ei taastu veel. Järgmist otsust on oodata kahe nädala pärast ja loodame, et varsti saab ikkagi võistlushooaeg alata.

scroll to top