fbpx
Close

Dominic Thiem: minu ütlustest jäi liiga karm mulje

– Dominic Thiem / Foto: AP/Scanpix

Maailma kolmas reket, austerlane Dominic Thiem andis intervjuu kodumaa riigitelevisioonile ORF, kus ütles, et tema ütlustest võis kõrvaltvaatajail jääda liiga karm mulje.

Jutt on mõistagi sellest, et Thiem keeldus paigutamast raha Novak Djokovici algatatud fondi, mis peaks toetama rahaliselt madalama edetabelikohaga mängijaid, kel on koroonaviirusest tingitud pausi ajal märksa raskem toime tulla, kui majanduslikult kindlustatud esisaja meestel. Thiem ütles, et ta ei taha anda raha põhjusel, et peab paljusid madalama edetabelikohaga tennisiste ebaprofessionaalseteks.

“See kukkus välja pisut karmilt,” ütles Thiem ORF-ile oma algsete kommentaaride kohta. “On lihtsalt mõned asjad, mis mind häirivad. Edetabelis on kaks tuhat mängijat, kellest nii mõndagi ei sooviks ma toetada. Ma eelistaksin, et saaksin ise valida, millised tennisistid kõige rohkem abi vajavad.” Uuesti lisas Thiem ka seda, et tal pole midagi heategevuse vastu, kuid tennisistid ei seisa tema meelest toetuse vajajate esmajärjekorras.

scroll to top