fbpx
Close

Anett Kontaveit on Dubai tabelisse loositud, kuid kas ta mängib seal?

Anett Kontaveit 2021. aastal Dubai turniiril mängimas. / Foto: Zumapress/Scanpix

Juba esmaspäeval algab Dubais WTA 500 turniiri, kus seitsmendana asetatud Anett Kontaveit peaks avaringis kohtuma Mayar Sherifiga (Egiptus).

Järgmine vastane oleks arvatavasti WTA 26. reket Elise Mertens (Belgia), kui ta võidaks kvalifikatsioonist edasipääseja. Kui Anett need mängud võidab, oleks järgmist vastast juba raske ennustada. Edetabeli põhjal peaks see olema Garbine Muguruza (Hispaania, 4), aga tal on avaringis vastas Australian Openi finalist Danielle Collins (USA) ja teises ringis arvatavasti Viktoria Azarenka (Valgevene).

Tabelit saab näha siit, kuid kas Anett ikkagi soovib ühepäevase puhkuse järel uuesti turniiri mängida? Tabelisse on loositud ka Maria Sakkari (Kreeka, 5), ent temalgi on sama dilemma homse Peterburi finaali järel. Lisaks on kohe otsa tulemas suurema võistlejate arvuga Doha Masters 1000 turniir, mille tõttu tuleb Dubais finaal pidada laupäeval. Seega: kui Anett sõidaks kohale ja jõuaks Dubais finaali, mängiks ta pärast lühipuhkust (esmaspäev) viis mängu järjest iga päev. Kuna Doha turniirist osavõtt on olulisem ja kaalukam, leidub Anettil mõtlemisainet.

scroll to top