fbpx
Close

Andy Murray naaseb Queen’s Clubi turniiriks

Andy Murray (vasakul) pärast oma seni viimast üksikmängu Roberto Bautista Aguti vastu, mille ta kaotas Australian Openi 2. ringis. / Foto: Reuters/Scanpix

Esimest korda pärast jaanuarikuist puusaoperatsiooni mängib võistlustennist kunagine maailma esireket, kolmekordne suure slämmi turniiride võitja ja kahekordne olümpiavõitja Andy Murray (Suurbritannia).

Murray ei tule siiski välja üksikmängus, vaid ta teeb Londonis 17. juunil algaval Queen’s Clubi turniiril kaasa paarismängus, kus tema partner on sarnaselt pooleldi loobunud profimängija Feliciano Lopez (Hispaania), kes sellest aastast töötab juba Madridi turniiri direktorina.

“Põnevusega ootan oma naasmismängu,” ütles Murray. “Queen’s on minu jaoks olnud alati eriline paik. Siin võitsin oma esimese ATP tuuri matši, esimese tiitli Suurbritannia pinnal ja muruväljakul ning see on olnud mu karjääri edukaim turniir.”

Murray lisas, et ta pole veel valmis naasma üksikmänguks, kuid valu pole ta viimasel paaril kuul enam tundnud. “Trenni olen teinud juba päris palju ja paarismängus osalemine on järgmine samm naasmise teel,” ütles Murray.

Algselt oli juttu, et kui Murray soostub tõsisema operatsiooniga, siis ta enam valu ei tunne, aga tipptennisesse naasmine ei tule kõne alla. Kuid tundub, et Murray suutis siiski mõlemat – saada lahti valust ja mängida jälle tennist.

scroll to top
Inline
Inline