fbpx
Close

Vaktsineerimata Thiem: varsti võtan reketi kätte ja pean vist süstigi ära tegema

– Dominic Thiem / Foto: AP/Scanpix

Austria tennisetäht Dominic Thiem avaldas, et on endiselt vaktsineerimata, kuid lubas sutsud ära teha, sest soovib mängida 2022. aasta Austraalia lahtistel. Nädal tagasi teatas Austraalia Victoria osariigi peaminister Dan Andrews, et vaktsineerimata mängijatel tõenäoliselt Australian Openist osa võtta ei lubata. ATP teatel on profimängijate vaktsineeritus hetkel ca 65 protsendi juures.

Thiem, kelle hooaega varjutas randmevigastus, loodab Melbourne`s toimuval aasta esimesel suurel slämmil vormis olla.

Eelmisel nädalal jagas austerlane uudiseid oma sotsiaalmeediakontol, kus teatas, et käis Belgias tohtri juures ning sai häid uudiseid. “Mul oli täna väga tähtis päev,” kirjutas 28-aastane tennisist, “Viibisin Belgias arsti juures ning sain teada, et mu ranne ei vaja operatsiooni. Ranne on stabiilne ja kõik läheb paremuse poole.””Käesoleval nädalal loodan, et saan juba rannet normaalselt liigutada, pean käele tegema  tugevdus-. ja painduvusharjutusi. Teen kõik selleks, et tasapisi hakata taas tennist mängima. Pole ammu reketit käes hoidnud ning ausalt öeldes tunnen sellest puudust.” Thiem lisas, et tänab kõiki oma fänne ja sõpru ilma kelleta poleks ta vigastusest veel niipea toibunud. 

Thiemi oodati väljakule juba hooaja keskel

Thiem rääkis, et ta oleks ka varem võinud väljakule naasta, kuid suur viga taastumisprotsessis tõmbas kavatsustele kriipsu peale. “Ettevalmistudes Wimbledoniks sain tobeda vigastuse. Töötasin küll erinevate randmespetsialistega ja oma meeskonnaga välja parima võimaliku raviplaani, kuid õnnetu viga protsessis põhjustas mitte ainult eemalejäämise US Openilt, vaid kogu hooaja lõppemise.” 

“Nagu paljud kindlasti teavad, tegin ma oma meeskonnas hiljuti mõningaid struktuurilisi muudatusi. Pean ütlema, et olen muudatuste üle õnnelik, kuid need muudatused ei hõlmanud mu võistlustiimi,” lisas Thiem.

scroll to top