fbpx
Close

Tallinn Openil selgusid ka kvalifikatsiooniturniiri mängijad

Sorana Cirstea on Tallinn Openi kõrgema edetabelikohaga mängija kvalifikatsioonis. / Foto: AFP/Scanpix

WTA kinnitas Tallinn Open turniiri kvalifikatsiooniturniiril mängiva 20 naistennisisti nimed, kellest lõppvõistlusele pääsevad 6 mängijat.

24.-25. septembril võistlevad Tallinn Open WTA 250 põhitabelisse pääsu nimel Sorana Cirstea (WTA 37.), Jaqueline Cristian (WTA 77.) ja Elena-Gabriela Ruse (WTA 101.) Rumeeniast, Xiyu Wang (WTA 75.) ja Xinyu Wang (WTA 79.) Hiinast, Claire Liu (WTA 82.) USA-st, Donna Vekic (WTA 84.) ja Ana Konjuh (WTA 117.) Horvaatiast, Dajana Jastremska (WTA 86.), Lesia Tsurenko (WTA 87.) ja Daria Snigur (WTA 124.) Ukrainast, Harriet Dart (WTA 88.) ja Katie Boulter (WTA 128.) Suurbritanniast, Viktorija Golubic (WTA 89.) Šveitsist, Aleksandra Krunic (WTA 96.) Serbiast, Linda Noskova (WTA 109.) Tšehhist, Chloe Paquet (WTA 111.) ja Kristina Mladenovic (WTA 123.) Prantsusmaalt, Eugenie Bouchard (WTA 118. SR) Kanadast ning Mirjam Björklund (WTA 127.) Rootsist.

„Võistlejate nimekiri on muljetavaldavalt kõrgetasemeline –  kõik mängijad kuuluvad jooksva edetabeli 130 parema naistennisisti hulka, mis teeb turniiri ääretult võistluslikuks ja oodata on tasavägiseid tennisematše juba kvalifikatsiooniturniiril,“ ütles Tallinn Open WTA 250 turniiri direktor Allar Hint. Hint lisas Tennisnetile, et Cirstea, kes edetabelikoha poolest peaks pääsema otse põhiturniirile, alustab kvalifikatsioonist põhjusel, et jäi ülesandmisega hiljaks.

Kes mägivad Tallinn Open WTA 250 turniiril otse põhitabelis, loe siit.

Nimekirjast on hetkel puudu vabapääsme (wild card) teenivad tennisistid, neid on neli nii põhitabelis kui ka kvalifikatsioonis.

Tallinn Open WTA 250 toimub 24. septembrist 2. oktoobrini Forus Spordikeskuses Tondil. Tallinn Open turniiri pileteid saab osta Piletitasku piletimüügikeskkonnast. Piletimüügiinfo leiate siit: https://www.piletitasku.ee/et/custompage/2567.

scroll to top