fbpx
Close

Sydney turniiri loos polnud Anett Kontaveidile armuline

Kuidas läheb Anett Kontaveidil Sydneys? / Foto: AFP/Scanpix

Anett Kontaveit kohtub Sydney turniiri avaringis loosi tahtel belglanna Elise Mertensiga (WTA 12.), kellele ta viimati Zhuhai turniiril kaotas 3:6, 1:6.

WTA turniiridel on Kontaveidi seis Mertensiga 1:1, kuid Anett on belglannat paar korda võitnud noorteklassis. Huvitav, et isegi maailma 12. reket ei saanud Sydneys asetust, sedavõrd tugevakooseisuline on turniir. Kontaveidi ja Mertensi kohtumise võitja läheb kokku Karolina Pliškova (Tšehhi, 6) ja Lesja Tsurenko (Ukraina) vahelise mängu võitjaga.

Ning veel on samas tabeliveerandis maailma esireket Simona Halep (Rumeenia), kes omakorda kohtub Ashleigh Barty (Austraalia) ja Jelena Ostapenko (Läti) vahelise mängu võitjaga. Seega seitse TOP25 (Tsurenko tõuseb sinna järgmiseks nädalaks) tennisisti ühes veerandis! Turniir algab esmaspäeval, täna mängiti kvalifikatsioonivõistluse avaring.

Lisame sellesse uudisesse Brisbane’i turniiri poolfinaalide tulemused, mis on otseselt seotud ka Sydney loosiga: Tsurenko üllatas teisena asetatud Naomi Osakat (Jaapan) 6:2, 6:4 ja Pliškova (5) alistas Donna Vekici (Horvaatia) 6:3, 6:4. Seega kohtuvad kaks finalisti kas järgmisel või ülejärgmisel päeval uuesti Sydney avaringis!!

Eelmisel aastal langes Anett kuuel turniiril välja hilisema võitja käe läbi ja nüüd võib see tänavusel esimesel turniiril taas juhtuda, kui Tsurenko finaalis võidab.

scroll to top