fbpx
Close

Omapärane lugu Linzi turniiril: üks poolfinaal jäi pooleli, teist ei toimunudki

– Tennis / Foto: Pixabay

Hooaja viimasel WTA turniiril (kui mitte arvestada eraldi seisvat finaalturniiri) Linzis pidid kindlasti pettuma need pealtvaatajad, kes tulid täna vaatama poolfinaale.

Nimelt peeti kokku vaid üks sett, mille võitis Alison Riske (USA, 6) kaasmaalanna Danielle Collinsi (3) vastu 7:5. Collins andis loobumisvõidu õlavigastuse tõttu.

Kahekordselt õnnelik oli rumeenlanna Jacqueline Cristian, kes pääses niigi turniirile lucky loser’ina, sest kvalifikatsioonist ta otse põhiturniirile ei saanud. Nüüd sai ta veel poolfinaalis loobumisvõidu teisena asetatud kaasmaalanna Simona Halepilt, kes oli eilses veerandfinaalis vigastanud põlve. Halepil on olnud ikka väga õnnetu hooaeg, ta on pidanud pausi või jätnud mänge pooleli kolme erineva vigastuse tõttu.

Finalistidest ei ole Cristian (WTA 100.) võitnud ühtki WTA turniiri, aga Riske (73.), kes veel mullu kuulus TOP20 sekka, on võitnud kaks turniiri, neist teise 2019. aastal ‘s-Hertogenboschis, kus kaks aastat varem võitis karjääri esimese turniiri Anett Kontaveit.

scroll to top