fbpx
Close

Maailma esireket osaleb ka Charlestoni turniiril

Ashleigh Barty. / Foto: EPA Scanpix

Maailma esireket Ashleigh Barty (Austraalia) ei saanudki Miami turniiri võidu järel kaua puhata, sest eeldatavalt kolmapäeval peab ta Charlestoni WTA 500 turniiril 2. ringi kohtumise.

Kuna Charlestonis loositi 64-lisse tabelisse 56 mängijat, on kaheksa paremat, nende seas Barty, avaringis vabad. Turniir kujunes oodatust tugevamaks, sest viimasel nädalal andsid ennast üles (ainult tänu vabapääsmele lubati hilinejad turniirile) Petra Kvitova (Tšehhi, 3), Belinda Bencic (Šveits, 5) ja Marketa Vondroušova (Tšehhi, 9). Kuna Kiki Bertens (Holland, 4) omakorda viimasel hetkel loobus, osaleb Charlestonis nüüd kaheksa TOP20 tennisisti. Teisena on asetatud maailma neljas reket Sofia Kenin (USA).

Varasemal ülesandmislehel oli Anett Kontaveit asetatud kaheksandana, aga nüüd saanuks 11. asetuse, kuid ta ise loobus võistlusest põhjendusega, et muidu jääb Charlestoni ja Stuttgardi turniiri vahele vaid üks vaba nädal, mis kulub täielikult aklimatiseerumiseks. Kaia Kanepi võttis ennast ka maha, ent tema kalender ongi viimasel ajal tavapärasest hõredam.

Vaadake Charlestoni turniiri tabelit siit.

scroll to top