fbpx
Close

Daniil Glinka pääses Peterburis kindlalt põhiturniirile

– Daniil Glinka / Foto: ETL/Igor Pissarev

Kvalifikatsioonis kuuendana asetatud Daniil Glinka (ATP 868.) võitis Peterburis 15 000 dollari auhinnafondiga turniiril kaks mängu ja pääses põhiturniirile.

Glinkal oli väikeseid probleeme vaid esimese ringi esimeses setis Stepan Pecaki (Tšehhi) vastu, kui ta 4:2 edu järel oma pallingugeimi loovutas ja lõpuks murdega seisul 6:5 seti enda kasuks pööras. Muud setid võitis Glinka veenvalt – Pecakit 7:5, 6:1 ja kvalifikatsiooni teises ringis Yannik Steineggerit (Šveits) 6:2, 6:2. Kumbki Glinka vastane maailma 1000 parema sekka ei kuulu.

Koos Glinkaga mängib Peterburis ka Vladimir Ivanov, kes pääses põhiturniirile otse tänu edetabelikohale (ATP 704.). Loosimisel oli Glinkal tunduvalt rohkem õnne. Ta kohtub Daniil Golubeviga (Venemaa), kellel polegi ATP edetabelikohta ja turniirile pääses ainult tänu vabapääsmele (wild card). Seevastu Ivanov läheb kohe kokku esimesena asetatud Jevgeni Tjurneviga (ATP 294.). Kahe peale on Ivanov ja Tjurnev võitnud üksikmängus 21 ITF-i turniiri, kuid Venemaa mees poole rohkem (14 ja 7).

Mõlemad Eesti tennisistid peavad avaringi kohtumise teisipäeval.

scroll to top