Kontaveidi alistanud Mertens kaotas Bartyle

Ashleigh Barty / Foto: AFP/Scanpix

Eile Sydney turniiri 2. ringis Anett Kontaveidi alistanud Elise Mertens (Belgia, 10. asetus) kaotas täna veerandfinaalis Ashleigh Bartyle (Austraalia) üpris kindlalt 3:6, 3:6.

Barty kohtub poolfinaalis Kiki Bertensiga (Holland), kes võitis Julia Putintseva (Venemaa) 6:2, 6:2. Poolfinaali pääses ka valgevenelanna Aliaksandra Sasnovitš, kes võitis teise asetamata mängija Timea Baczinszky (Šveits) 6:3, 6:3. Sasnovitš ja Bertens on aga Anetti võimalikud vastased esmaspäeval algaval Australian Openil vastavalt 2. ja 3. ringis.

Kõige nimekamate veerandfinalistide ehk Angelique Kerberi (Saksamaa, 2) ja Petra Kvitova (Tšehhi, 5) kohtumine jäi mitu korda vihma tõttu pooleli, kuni lõpuks Kvitova päris kindlalt 6:4, 6:1 võitis.