fbpx
Close

Tennisforum pakub Halepile ja Kanepile võrdselt võimalusi

– Simona Halep / Foto: RUSSIA KREMLIN CUP/Scanpix

Naiste profitennise kommentaaride veebikülge www.tennisforum.com on alustanud juba elavat arutelu Australian Openi avaringi loosist, mis viis teist korda järjest kokku Simona Halepi ja Kaia Kanepi.

Teema juurde on pandud ka küsitlus ning kella 12 seisuga arvasid foorumi külastajad nii: 10 varianti Halep võidab kahes setis, 5 korda Halep kolmes setis, 8 korda Kanepi kahes setis, 4 korda Kanepi kolmes setis. Seega nähakse maailma esireketil ja Kanepil võimalusi üsna võrdselt.

Kommentaarides kumab läbi eelkõige vigastuste teema. “Praegu arvan nii, et kuigi Kanepi tuleb mängima teipidega seitsmel erineval kohal, võidab ta ikka kahes setis,” kirjutas üks foorumi kasutaja.

Kui Halepi puhul on teada, et seljavigastus võib teda endiselt häirida, siis Kanepi kohal valitseb teadmatus, sest ta pole neli kuud üldse mänginud, kirjutatakse foorumis.

Valitseb aga üldine arvamus, et selline loos oli fännidele maiuspala, sest enamik ju igatseb draamat juba avaringis. “Ma ei tea miks, aga juba paar päeva tagasi mõtlesin: mis siis, kui ta läheb jälle kokku Kanepiga?” kirjutas foorumis kurvalt üks rumeenlane.

Halep ei ole seni oma loosi kommenteerinud, kuid US Openi eel olnud ta väidetavalt väga närvis ja tunnistanud, et tal ei vedanud. Kuna Halep mängis eelmisel aastal Australian Openi finaalis, läheks tal avaringi kaotuse korral kaduma 1300 edetabelipunkti.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top