fbpx
Close

Kaia Kanepil ei olnud Miamis loosiõnne

Kaia Kanepi Tallinn Openil. / Foto: Mauri Levandi

Kaia Kanepil ei olnud teist WTA Masters 1000 turniiri järjest loosiõnne, kui ta peab nüüd Miamis avaringis kohtuma itaallanna Camila Giorgiga (WTA 44.).

Kuna Miamis on 32 asetatut avaringis vabad, ei olnud Kaial võimalik nendega kokku minna ning ülejäänutest on Giorgi kindlasti üks tugevamaid. Pealegi võitis Giorgi veebruari lõpus Merida WTA 250 turniiri. Üle-eelmisel nädalal Indian Wellsis langes Giorgi välja maailma 3. reketi Jessica Pegula (USA) käe läbi, aga esimese seti itaallanna võitis.

Omavahel on Kanepi ja Giorgi kohtunud vaid korra 2016. aasta aprillis Stuttgardi turniiril, kui itaallanna võitis 6:4, 6:2. Aga Kaia oli tol hetkel juba madalseisus ja peatselt pärast seda võttis tennisest aastase vaheaja. Korra on Giorgi (2015 Hobart) saanud Kaialt loobumisvõidu.

Kanepi ja Giorgi mängu võitja kohtub teises ringis Viktoria Azarenkaga (14). Kanepi ja Azarenka omavaheliste mängude seis on 3:1 valgevenelanna kasuks, kuid kolm mängu neljast peeti 2009. aastal. Ainsa hiljutise kohtumise (2022 august Cincinnatis) võitis Azarenka kolmes setis.

Põhiturniir algab Miamis homme, kuid veel pole teada, kas Kanepi ja Giorgi kohtuvad teisipäeval või kolmapäeval. See peaks selguma täna hilisõhtul.

scroll to top