fbpx
Close
PAF.ee

Dominic Thiem ei mängi ka Wimbledonis

Dominic Thiem Mallorcal pärast mängu Adrian Mannarinoga, kus ta eduseisul 5:2 oli sunnitud andma loobumise. / Foto: Imago Images/Scanpix

Eelmisel nädalal oli maailma viies reket Dominic Thiem (Austria) teatanud, et loobub Tokyo olümpiast, kuid praeguse seisuga tuleb välja, et ta poleks seal niikuinii mängida saanud ning lisaks peab vahele jätma Wimbledoni ja paar ATP turniiri.

Sel nädalal jättis Thiem Mallorca turniiri pooleli randmevigastuse tõttu. Kui ta läks oma käe olukorda Barcelonasse arstidele näitama, siis avastati “parema randme väliskülje tagumise ümbrise irdumine” – niisugune on tõlge antud vigastuse kohta, ent sõnastusest olulisem on fakt, et nüüd peab Thiem viis nädalat kandma spetsiaalset käesidet, mis ulatub randmest peaaegu küünarnukini.

Sellest järelduvalt oligi kindel, et Thiem ei saa mängida Wimbledonis, Hamburgis ega Gstaadis – need turniirid olid tema hooaja kalendris. “Teen kõike vastavalt arstide näpunäidetele, et taastuda vigastusest võimalikult kiiresti,” teatas Thiem Instagramis. “Nad informeerisid, et taastumine võib kesta mitu nädalat, kuid püüan anda endast parima, et olla peatselt väljakul tagasi. Loodan naasta tugevamana.”

Tõenäoliselt on Thiemil võimalus uuesti mängida augustikuus USA-s. Mitmel turniiril enne US Openit ta saab osaleda, pole muidugi veel teada. Toronto ja Cincinnati Masters 1000 turniirid peetakse kahel nädalal järjest 9.-22. augustini, US Open algab 30. augustil.

scroll to top