fbpx
Close
PAF.ee

Šiauliais TE 16 turniiril eestlaste käsi liiga hästi ei käinud

– Tennis / Foto: Pixabay

Käesoleval nädalal väisasid Leedu linna Šialuliaid mitmed noored Eesti tennisemängijad, kes osalesid TE 16 3. kategooria rahvuvahelisel turniiril. Eesti parimatena jõudsid Villem Aadamsoo ja Robert Raag noormeest üksikmängus kaheksa parema hulka.

Tüdrukute turniiril jõudis Katariina Tamm teise ringi, Amelia Vaino piirdus avaringi matšiga. Paarismängus pidi Eesti duo kohe esimeses kohtumises tunnistama Leedu piigade Austeja Vasiliuskaite/Ugen Vingyte paremust 0:6, 3:6.

Poistel läks pisut paremini. Maximilian Kolk kaotas avaringis tugevale lätlasele Stefan Audrinšile ning Kevin-Kristjan Uba pidas tulise kolmesetilise lahingu Leedu poisi Dovas Dersonasega. Hugo Roberto Loit ning Denis Maijorov said üksikmänguis ühe võidu ja ühe kaotuse. Kaheksa parema sekka jõudsid Villem Aadamsoo ja Robert Raag. Veerandfinaalis jäi Raag alla Läti noormehele, Loidi välja lülitanud Artjom Afanasjevsile 4:6, 7:6 (6), 1:6 ning Aadamsoo finaali jõudnud poolakale Mateusz Langele 3:6, 3:6.

Aadamsoo ise märkis, et on üldiselt turniiriga rahul. „Kahes esimeses ringis saadud võidud leedulase Pijus Rekleviciuse ja sakslase Diego Dedura-Palomero üle kolmesetilistes matšides võib kanda kindlasti plusspoolele. Veerandfinaalis poolaka vastu ei näidanud ma oma kõige paremat tennist. Treener Märten Tamla arvas matšijärgses analüüsis, et tegelikult oli ka Lange võidetav vastane,“ selgitas Aadamsoo. Noort mängumeest ootab ees juunioride ITFi turniir Tallinnas ning juuli alguses Eesti meistrivõistlused.

Noormeeste paarismängudes eestlased võidurõõmu ei tunda ei saanud.

Kahjuks vigastas Andree Karel Kalle võistluseelsel päeval Leedus toimunud treeningul kätt sedavõrd, et edasimängimine toimus läbi valu ning mängukäe liigutuste amplituud oli väga häiritud.

„Läksin pühapäeval Šiauliais õhtusele treeningule ning tundsin käes valu juba kolmanda löögi järel. Mis juhtus, ei tea. Võidu peale mängimine oli lootusetu, sest sain teha vaid teatud lööke, isegi servida ei saanud õieti. Annan nüd käele puhkust ning järgmisel nädalal selgub, mis edasi saab, “ rääkis Kalle. Vapper noormees läks siiski väljakule ka paarismängus koos Robert Raagiga, ent täie jõuga mängimisest oli asi kaugel.

Tennisnet soovib Andree Karel Kallele kiiret paranemist.

scroll to top