fbpx
Close

Darja Kasatkina on naasmas TOP50 sekka

– Daria Kasatkina | Foto: AP/Scanpix

Kui eile pakkus Tennisnet, et võib-olla kohtuvad Peterburi WTA turniiri finaalis kaks seeniorieas mängijat, siis pärast tänaseid poolfinaale langesid mõlemad välja.

Nelja Venemaa tennisisti poolfinaalidest oli vast üllatuslikum Vera Zvonareva 3:6, 6:7 kaotus Margarita Gasparjanile, kes on WTA edetabelis alles 126. kohal. Svetlana Kuznetsova alustas hästi Darja Kasatkina (61.) vastu, kui täpselt samamoodi nagu Kasatkina oli veerandfinaali võitnud pärast avaseti 1:6 kaotust, võitis ta ka nüüd 1:6, 6:0, 6:2.

Kunagine maailma esikümne mängija Kasatkina, kes 2019. aasta oktoobris langes välja isegi TOP50 seast, on nüüd sinna naasmas, aga vaid juhul, kui võidab Peterburi turniiri. Praegu on ta jooksvas edetabelis 54., kuid tiitlivõidu korral kerkiks 38ndaks.

Kasatkina on tuntud selle poolest, et mängib kodus alati hästi. Moskva turniiril on ta võitnud nii üksik- kui ka paarismängu ja korra olnud mõlemas mänguliigis finaali kaotaja. Lisaks oli ta varem Peterburis jõudnud poolfinaali. Tänavu on Kasatkinal kirjas juba üks tiitel Phillip Island Trophy’lt, turniirilt, mis korraldati Melbourne’is Australian Openi teisel nädalal slämmiturniiri 1. või 2. ringis välja langenud mängijate osavõtul.

scroll to top