Seti lõpud läksid käest: Ingrid Neel ja tema paariline langesid Pariisis välja

Ingrid Neel. / Foto: Zumapress/Scanpix

Ingrid Neel ja Ulrikke Eikeri (Norra, 13) kaotasid Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste paarismängu 3. ringis Mirra Andrejevale ja Vera Zvonarevale 3:6, 2:6.

Suure vanusevahega (Zvonareva 39 ja Andrejeva 17) Venemaa paar, kes oma riigi lipu all mängida ei saa, suutis mõlema seti lõpus võita viis geimi järjest. Eikeri/Neel juhtisid esimeses setis murdega 3:1 ja teises samuti murdega 2:1. Kummaski setis kaotasid nad aga seejärel oma pallingul kolm ja vastaste pallingul kaks geimi.

Zvonareva on paarismängus tugev, ta on naiste paarismängus kolme- ja segapaarismängus kahekordne slämmiturniiride võitja ning samuti mullune WTA finaalturniiri võitja koos Laura Siegemundiga (Saksamaa). Andrejeva on aga Roland Garrosi üksikmängus jõudnud juba veerandfinaali.