fbpx
Close

Caroline Wozniacki avas Singapuris võiduarve

Caroline Wozniacki teenis Singapuris esimese võidu. / Foto: AP/Scanpix

WTA finaalturniiril Singapuris avas Valges alagrupis kõrgeimana (2.) asetatud Caroline Wozniacki (Taani) võiduarve, kui alistas Petra Kvitova (Tšehhi, 4) 7:5, 3:6, 6:2.

Esimese seti seisuni 4:3 Wozniacki kasuks hoidsid mõlemad mängijad oma pallingut, seejärel aga murti kordamööda. Seisul 6:5 tegi Wozniacki otsustava servimurde. Vastupidiselt kulges teine sett murreterohkelt. Seisuni 3:3 õnnestus see mõlemal kaks korda, seejärel aga ainult Kvitoval, kes viigistas üldseisu. Otsustav sett algas Wozniacki servimurdega ja enam ei andnud maailma kolmas reket edu käest, sooritades ühe murde veel. Wozniacki servis vastasest stabiilsemalt, ta ei teinud kolme ässa kõrval ühtki topeltviga ning lõi esimest pallingut sisse 70%. Kvitova lõi 2 ässa ja tegi 3 topeltviga, esimene serv õnnestus vaid 59%.

Wozniacki edasipääs pole loomulikult veel ühe kaotuse ja võiduga kindlustatud, kuid väike šanss leidub ka Kvitoval, ent seda vaid juhul, kui Elina Svitolina (Ukraina, 6) võidab tänases teises mängus Karolina Pliškova (Tšehhi, 7). Kui nii läheb, võib Kvitova pääseda poolfinaali, kui alistab Pliškova kahes setis ja Wozniacki oma viimase vooru mängu kaotab.

scroll to top