fbpx
Close

United Cupil selgusid kõik võitjad pärast üksikmänge

Kas Maria Sakkari ja Stefanos Tsitsipas aitavad Kreeka uue turniiri võiduni? / Foto: AFP/Scanpix

Kolmes Austraalia linnas alanud ja 11 päeva kestval United Cupil on selgunud võistkonnad, kes alagrupis on saanud esimese võidu.

Kõigis kuues kohtumises ei otsustanud segapaarismäng võitjat, ehkki kaks matši lõppes 3:2. Kuid nendes kohtumistes võitsid segapaarismängu tiimid, kes tol hetkel olid 1:3 taga.

Turniiril esimesena asetatud Kreeka sai A-grupis 4:1 jagu Bulgaariast. Meeste teiste numbrite mängus teenis Bulgaaria ainsa punkti, aga Stefanos Tsitsipas ja Maria Sakkari eraldi ning koos segapaarismängus korjasid oodatud võidud. Tsitsipasel tuli aga kõvasti pingutada, et alistada Grigor Dimitrov 4:6, 6:2. 7:6.

Teistes kohtumistes võitis B-grupis Šveits Kasahstani 5:0, C-grupis USA Tšehhi 4:1, D-grupis Suurbritannia Austraalia 3:2, E-grupis Itaalia Brasiilia 3:2 ja F-grupis Prantsusmaa Argentiina 5:0. Üksiktulemustest tasub ehk märkida, et Tšehhile tõi ainsa võidu Petra Kvitova, kes alistas maailma kolmanda reketi Jessica Pegula 7:6, 6:4. Suurbritannia võidule pani aluse meeste esireketite mäng, kus Cameron Norrie alistas Alex De Minauri 6:3, 6:3. Austraalia võimalusi kodus paremate hulka pääseda nõrgestas aga Nick Kyrgiose loobumine viimasel hetkel.

Vaadake kaks päeva kestnud avavooru tulemusi siit.

scroll to top