Aurelia Riga jõudis Tuneesias üksikmängus veerandfinaalini ja paarismängus poolfinaalini

– Aurelia Riga / Foto: Eesti Tennise Liidu arhiiv

13-aastane Aurelia Riga (ITF 1440.) võistles Sfaxis (Tuneesia) 5. kategooria juuniorite ITF-turniiril. Üksikmängus piirdus eestlanna veerandfinaaliga ja paarismängus poolfinaaliga.

Üksikmänguturniiril kuuenda asetusega Riga oli avaringis vaba. Teises ringis kohtus Riga 14-aastase tuneeslanna Ines Bergaouiga (ITF -), keda eestlanna võitis kindlalt seisuga 6:0 6:0. Veerandfinaalis oli Riga vastaseks teist paigutust omava tuneeslanna Sarah Lisa Aubertiniga (ITF 602.), kellelt tuli vastu võtta kaotus tulemusega 2:6 3:6.

Paarismängus on Riga partneriks tuneeslanna Sarra Ata (ITF 814.), kellega omati teist asetust ning avaringis oldi vabad. Veerandfinaalis alistati tuneeslannad Nour Gueblaoui (ITF -) ja Amel Sammari (ITF 2465.) tulemusega 6:3 6:4. Poolfinaalis tuli tunnistada kolmanda paigutusega tuneeslannade Feryel Ben Hasseni (ITF 1070.) ja Amal Gati (ITF 2218.) nappi paremust tulemusega 5:7 6:3 13:15.