fbpx
Close

Vierumäki ITF-i juunioride turniiril oli võidukas Lissi Kubre

– Lissi Kubre / Foto: Igor Pissarev

Vierumäkis algas esmaspäeval ITF-i juunioride 4. kategooria turniir, kus osales või jätkab suur hulk eestlasi.

Kõigepealt kvalifikatsioonist, mis kahjuks ei osutunud Eesti noortele edukaks, sest edasi ei pääsenud keegi. Noormeestest teenis ühe võidu ainult Ronan Vahtras, ent temagi kaotas valikturniiri otsustavas ringis. Neidudel läks paremini, sest Mariela Pluutus sai kaks ja Andrea Roots ühe võidu, aga ka neil ei õnnestunud lõpuni välja murda.

Nii alustasid täna põhiturniiri vaid need eestlased, kes pääsesid sinna otse. Noormeeste turniiril kaotas vabapääsmega põhitabelisse pääsenud Oliver Ojakäär Otto Leikolale (Soome) 3:6, 4:6, kuid Alexander Georg Mändma peab oma avaringi kohtumise homme.

Tänases avaringis mängis ka neli Eesti neidu, kellest võidukas oli Lissi Kubre (4), kes alistas Emma Kuusisto (Soome) 6:7, 6:2, 6:2. Kaotuse pidid vastu võtma Anet Angelika Koskel (8), Liisa Varul ja Aurelia Riga. Konkurentsis püsib veel Elisabeth Iila, kes peab avaringi matši teisipäeval.

Paarismänguturniir algab teisipäeval, seal mängivad Mändma, Ojakäär ja Riga välismaalastest partneritega ning koos Koskel/Kubre ja Iila/Varul.

scroll to top