fbpx
Close

Viis Eesti noort jõudis Nastolas üksikmängu teise ringi

– Viktoria Kleer Kliimand / Foto: Viktor Burkivski

Nastolas algas teisipäeval ITF-i juunioride 5. kategooria turniiri põhivõistlus, kus üksikmängu tabelis on ka 12 Eesti noort. Esimesel päeval said võidu neist viis.

Päris asetuse põhjal need mängud siiski ei läinud, sest neidude turniiril said avaringis lüüa Anet Angelika Koskel (3) ja Elisabeth Iila (6), kes kaotasid vastavalt Stella Remanderile (Soome) 1:6, 4:6 ja Elizabete Klavinskale (Läti) 4:6, 2:6. Kaotas ka kvalifikatsiooni kaudu põhiturniirile pääsenud Mariela Pluutus, ent mängis üsna võrdselt seitsmenda asetusega Elina Zahharovaga (Venemaa) – 5:7, 6:2, 2:6. Võidukad olid Liisa Varul (4), kes alistas Emma Eerola (Soome) 4:6, 6:4, 6:2, Aurelia Riga (8), kes võitis Marissa Minetti (Soome) 6:4, 6:2 ja ilma asetuseta Viktoria Kleer Kliimand, kes sai jagu Aada Innast (Soome) 7:5, 6:4.

Noormeeste turniiril olid võidukad Ronan Vahtras, kes alistas Oliver Byskata (Soome) 6:3, 6:2 ja ka valikturniirilt alustanud Oskar Erik Hakonen, kes võitis Viggo Gröndahli (Rootsi) 7:6, 7:5. Oskar Irdoja kaotas napilt Patrik Schönile (Šveits) 2:6, 6:3, 4:6, ent Alex-Andre Ojassalu ja Andre-Remi Jakobi said kindla kaotuse.

Ainsana ei olnud eestlastest täna võistlustules Oliver Ojakäär, kes peab avaringi kohtumise homme. Kõik 12 Eesti mängijat osalevad ka paarismänguturniiril, mis saab alguse samuti homme.

scroll to top