Elena Malõgina piirdus Itaalias kvalifikatsiooni finaaliga

– Elena Malõgina / Foto: Igor Pissarev

Eesti naiste kolmas reket Elena Malõgina (WTA 980.) mängis Itaalias 25 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga naiste ITF-turniiril. Malõgina võitis üksikmängu kvalifikatsioonis ühe mängu, ent kaotas kvalifikatsiooni finaalis. Paarismängus piirdus Malõgina avaringiga.

Kvalifikatsiooniturniiri avaringis alistas Malõgina jaapanlanna Yuuki Tanaka (WTA 598) skooriga 6:1 6:4.

Finaalis oli Malõgina vastaseks šveitslanna Susan Bandecchi (WTA 564.), kelle paremust tuli tunnistada tulemusega 2:6 2:6. Avasetis murdis vastane Malõgina pallingu esimeses ja seitsmendas geimis. Ka teise seti esimeses geimis õnnestus šveitslannal servimurre, ent Malõgina vastas samaga neljandas geimis. Paraku murdis Bandecchi omakorda uuesti viiendas ja seitsmendas geimis. Tund ja 20 minutit kestnud kohtumise jooksul võitis Malõgina 40 ja vastane 65 punkti.

Malõgina (WTA paarismäng 717.) osales ka paarismänguturniiril, kus tema partneriks oli austerlanna Katarina Trickovic (WTA paarismäng 705.). Avaringis mindi vastamisi itaallannade Martina Caregaro (WTA paarismäng 370.) ja Federica Di Sarraga (WTA paarismäng 322.), kelledele alistuti kindlalt tulemusega 4:6 1:6.