fbpx
Close

Angelique Kerberi loobumise tõttu Anett Kontaveidi tabel Moskvas muutus

Anett Kontaveit. / Foto: Getty Images/AFP/Scanpix

Anett Kontaveit ei kohtugi Moskvas Kremlin Cupi avaringis kvalifikatsiooniturniirilt edasipääsejaga, vaid hoopis maailma 53. reketi Katerina Siniakovaga (Tšehhi).

Lugu oli selles, et viimasel hetkel loobus algselt kuuendana paigutatud Angelique Kerber (Saksamaa) ja tema kohale tabelis viidi Kontaveit, kes oli esimesena jäänud asetusest ilma. Nüüd on Kontaveidil amtelikult 9. asetus, kuid tegelikult ta mängib algse kuuenda asetuse kohal. Anetti kohale viidi kvalifikatsioonist edasi pääsenud ukrainlanna Lesja Tsurenko ja nüüd mängivad selles paaris kaks valikturniiril võitnud tennisisti.

Ehkki formaalselt on Anett asetatud ja enne polnud, läks tabel tal pigem ebasoodsamaks, sest esimene vastane on ohtlikum ja teises ringis peaks ta kohtuma praegu üsna heas vormis oleva Jelena Ostapenkoga (Läti), kui ta võidab sakslanna Andrea Petkovici.

Kontaveit juhib Siniakova vastu omavahelistes kohtumistes 3:1 ja võitis tšehhitari ka tänavu Clevelandi turniiri veerandfinaalis. Kuna esmaspäeval seda mängu ei toimu, siis kirjutame ka eelloo homme õhtul.

scroll to top